Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też nie mam mapy, adresów... NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dostałeś na szkoleniu kartę mikro sd?? na nej są zapisane mapy, ale póki nie dokonasz aktualizacji oprogramowania do wersji 4.1.0.0 to sie nie otworzą w aplikacji spisowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaaaa napisał:
a powiedźcie mi czy w ogóle macie mapy-ja nie mam
Do działania mapo potrzeba programu w wersji 4.1.0. Jeśli mapy nie chcę działać pomimo posiadania tej wersji, to błąd powoduje brak danych z synchronizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mapy trzeba będzie wgrać z komputera, już po dokonaniu pełnej synchronizacji - pod warunkiem, że będzie poprawna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddech Che Guevary napisał:
Czyli mapy trzeba będzie wgrać z komputera, już po dokonaniu pełnej synchronizacji - pod warunkiem, że będzie poprawna?
Mapy są na karcie pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja mam wersje 4.1.0.0. ale jak wchodzę w zakładkę mapa to mam tylko obrys województwa (skala ok 70 km)a reszta jest szara i mam kartę sd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nawet aktualizacji nie moge zrobic,polaczyc sie z dyspozytorem graniczy z cudem,chyba wylacze to :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O awarii serwerów zaczyna być głośno: http://www.bialystokonline.pl/przedspis-rolny-opozniony-zawiodl-sprzet,artykul,52823.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam problem z aktualizacją do wersji 4.1 !!!!!!!!! może robię jakiś błąd ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaaaa napisał:
ale ja mam wersje 4.1.0.0. ale jak wchodzę w zakładkę mapa to mam tylko obrys województwa (skala ok 70 km)a reszta jest szara i mam kartę sd
tak jest ponieważ nie masz punktów adresowych, jak bedziesz miał to ci wszystko wycentruje śmiech na sali z tym spisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam mapy ale po tym jak została mi zgrana aktualizacja z lapka, bo wcześniej gdy miałem kartę w tym gówienku to nawet aplikacja się nie uruchomiała i zwiecha a teraz już śmiga ( zobaczymy na jak długo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Witam wszystkich Liderów i Rachmistrzów Śmiać mi się chce z tej całej szopki zwanej Powszechnym Spisem Rolnym ..... . Cały dzień próbowałem wgrać wersję programu v.4.1.0.0 i po 5 godzinach udało się pełen sukces. Schody zaczeły się dopiero przy synchronizacji od wczoraj do godziny 13.52 nic nie idzie bo jakieś błędy wyskakują!!! co to u diabła ma być 21 wiek czy średniowiecze - czy jest ktoś za taki stan rzeczy odpowiedzialny czy to kolejna porażka w stylu jacy to my jesteśmy do przodu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak w temacie. Co powiecie, żeby zgłosić to do telewizji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Ja mam problem z aktualizacją do wersji 4.1 !!!!!!!!! może robię jakiś błąd ??? [/quote] [quote="zosia"]Ja mam problem z aktualizacją do wersji 4.1 !!!!!!!!! może robię jakiś błąd ???
zosia, a kartę microSD wyjęłaś z urządzenia przed włączeniem aktualizacji oprogramowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobnie jest w gminie turek, nawet jeśli ktoś ma punkty adresowe to nie przechodzi weryfikacja, więc wyjście w teren mija się z celem. czy komuś udało się rozpocząć spis wg planu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tv albo jakimś dziennikarzem który weźmie się za to. Może będzie to odskocznia od obrońców krzyża i ktoś zobaczy i pokaże Polsce jakie wałki się robi za pieniądze podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naaje się to tylko do telewizji!!!!! Polska zachodnia też stoi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kolejny dzień nie pracuję, dane są nieaktualne a mapa też niepełna... nie wiem kto jest odpowiedzialny za wgrywanie map, ale w moim przypadku jest tylko mapa miasta a w miejscu gdzie są moje pkty adresowe mam tylko szare tło... po prostu zakres mapy nie obejmuje mojego obwodu spisowego dzwoniłem do dyspozytora , on oczywiście nic nie wie... nie wiadomo kiedy synchronizacja będzie możliwa, nie wiadomo czy dane zostaną zaktualizowane (cała praca gminy poszła na darmo), zapytałem o mapy, tak samo nic nie wiedzą, każą się kontaktować z liderem... ale co ma lider do tego ? oni dostali tylko kart SD z wgranymi mapami, nasz lider kazał nam czekać, nie ruszam w teren bo nie będę stawiał chorągiewek w "szarą otchłań ", bo jeszcze wyjdzie potem że dom umieściłem w lesie albo na jakimś zbiorniku wodnym szkoda że koszty tego bałaganu ponosimy my wszyscy bo każdy podatki płaci...a prawda jest taka że najmniej zarobią na tym ci którzy najwięcej pracują czyli rachmistrzowie... powinni nam płacić teraz jakaś stawkę za godzinę pracy bo ja uważam że teraz jestem w pracy (mimo że nie pracuję), marnuje czas, nerwy, paliwo itd. do wszystkich którzy nie mają mapy : nic sami nie zrobicie ... trzeba będzie wgrywać pełniejszą mapę pzdr z lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam błąd 503 - błąd komunikacji z serwerem ADYS !! co z tym zrobić ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do Was pytanie, czy ktokolwiek z Was był w terenie zweryfikował jakieś punkty adresowe i udało mu się przeprowadzić synchronizacje, po której zweryfikowane punkty zeszły mu z terminala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...